مطالب و دانستنی ها

چمستان

چمستان تکه ای از بهشت که در نزدیکی ماست

چمستان

درباره منطقه چمستان مازندران چه می دانید؟

چمستان شهری است در شمال ایران که به دلیل طبیعت زیبایش از جمله مقاصد گردشگری بسیار مورد علاقه مسافران داخلی و خارجی قرار دارد. این شهر در مجاورت آمل و چالوس میباشد.

با مساحتی حدود ۱۳۰۰۰ هکتار و جمعیتی در حدود ۱۵ هزار نفر دارد. طبیعت بکر و مناظر زیبا با کوه های پوشیده از جنگل های سرسبز، آبشارهای دلنشین و رودخانه چمستان که از مهمترین آثار این شهر است، این مکان را برای گردشگران جذاب کرده‌ است. همچنین، فرهنگ و هنر محلی، سفر به تپه های باستانی و نزدیکی به دریا که می‌توان برای شنا و تفریح به آنجا مراجعه کرد، دیگر جاذبه‌هایی هستند که گردشگران را به این شهر سوق می‌دهند.

 چمستان
چمستان

چرا در چمستان سرمایه گذاری کنیم؟

این منطقه به دلیل مناظر زیبا، آب و هوای مطبوع و دسترسی آسان به شهرها و جاذبه‌های گردشگری نزدیک، یکی از پرطرفدارترین محل‌های ساخت و ساز و ویلا سازی در ایران است.

چمستان
جنگل

افراد زیادی از سراسر ایران مجموعه‌ای از زمین‌های خود ویا آپارتمان‌های خود را در این منطقه دارند و در حال ساخت ویلا مدرن و لوکس با امکانات کامل، مستقر شده‌اند.

شهرک های داخل این منطقه نیز با توجه به تقاضای بالای مشتریان، بسیاری از سایت‌های کوهستانی با مناظر جذاب و آرامش بخش را برای ساخت ویلا و خانه تفریحی فراهم کرده‌اند.شهرک‌هایی مانند شهرک کریستال چمستان، شهرک دریاچه سبز، شهرک آرامش نشین و … در این منطقه قرار دارند.

این شهرک‌ها با داشتن امکانات رفاهی و تفریحی کاملی مانند استخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی. با هدف جذب متقاضیان لوکس‌ترین و هیجان انگیزترین ویلاهای دنیا طراحی شده‌اند. علاوه بر این، وجود طبیعت زیبا، مناظر دلنشین و هوای خنک  علت محبوبیت این منطقه در جوزه گردشگریست. چمستان دارای جاذبه‌های گردشگری مانند رودخانه، جنگل‌ها و اماکن باستانی است.